Darmowa dostawa

Wiedza

Łysienie u kobiet – jakie są jego przyczyny i jak sobie z nim radzić?

Gęste, sprężyste i lśniące włosy to symbol kobiecości i wyznacznik atrakcyjnego wyglądu. Niestety część pań zmaga się z problem łysienia, które wciąż jest tematem tabu. Cofająca się linia włosów, pogłębiające zakola i nadmierne wypadanie pasm to najczęstsze objawy łysienia u kobiet. Jak walczyć z tego typu niekorzystnymi zmianami? Jakie zabiegi medycyny estetycznej dają najlepsze efekty i które suplementy skutecznie wspierają procedurę około-zabiegową?

Czytaj dalej
Cellulit w ciąży – jak się go pozbyć? Sprawdź skuteczne sposoby i porady!

Cellulit w ciąży to powszechny problem natury estetycznej, który pojawia się w związku ze zmianami hormonalnym. Zwykle jest umiejscowiony na biodrach, pośladkach i udach. Wiele przyszłych matek zastanawia się, jak pozbyć się cellulitu w ciąży w bezpieczny dla płodu i siebie sposób? Jakie zabiegi i domowe metody pozwolą zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować charakterystyczne nierówności widoczne na skórze i odzyskać atrakcyjny wygląd?

Czytaj dalej
Co przyspiesza porost włosów? Sprawdzone sposoby od Medilage!

Gęste, mocne i długie włosy, które zachwycają zdrowym połyskiem to marzenie wielu kobiet. Niestety nie każda z pań jest usatysfakcjonowana z długości i kondycji swoich pasm. Co ma fundamentalny wpływ na porost włosów? Oto najlepsze sposoby na szybki porost włosów od ekspertów Medilage.

Czytaj dalej
Łysienie telogenowe – objawy, przyczyny, jak sobie z nim radzić?

Łysienie telogenowe (z łac. telogen effluvium) to częsta przyczyna widocznego przerzedzenia włosów u kobiet w różnym wieku. Problem ten powoduje obniżenie samooceny, wstyd i poczucie bycia nieatrakcyjną. Jak poradzić sobie z łysieniem telogenowym? Jakie działania doprowadzą do regeneracji włosów i zniknięcia nieestetycznych przerzedzeń?

Czytaj dalej
Co przyspiesza metabolizm? 5 sposobów I Medilage Metabolism

Nie wiesz, co przyspiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej? Poznaj sposoby na poprawę przemiany materii, spróbuj suplementacji Medilage Metabolism!

Czytaj dalej
Przyczyny wypadania włosów – sprawdź skuteczne sposoby, by temu zapobiec!

Nadmierne wypadanie włosów to problem zdrowotny, estetyczny i psychologiczny, z którym zmagają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jakie są najczęstsze przyczyny wypadania włosów i jak zahamować ten niepożądany proces? Dobrym wsparciem dla domowych i profesjonalnych zabiegów na włosy będzie wyspecjalizowana suplementacja Medilage.

Czytaj dalej