Go to content
Twój koszyk

Metoda dla profesjonalistów

Metoda Medilâge dostępna jest jedynie w gabinetach medycyny estetycznej klasy premium, aby kompleksowo wspierać efekty pracy specjalistów od piękna.
Chcesz żebyśmy skontaktowali się z Tobą?

Chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy? bardzo się cieszymy, zostaw maila – odezwiemy się!

Dołącz do klinik ambasadorskich.

Dla profesjonalistów

Łączymy naukę, wiedzę i doświadczenie ze światem urody. Dzięki synergii wszystkich aspektów możemy służyć pięknej sprawie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

1.

Kompleksowa opieka

Medilâge wspiera profesjonalistów medycyny estetycznej, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoich pacjentów i pacjentki. Wysokiej klasy suplementacja dopełnia efekty zabiegów oraz wspiera ich utrzymanie. Medilâge pomoże Ci zatroszczyć się o efekty Twojej pracy nad pięknem.

2.

Wsparcie najlepszych składników

Starannie wyselekcjonowane, opatentowane składniki najwyższej jakości od czołowych światowych producentów. Przebadane klinicznie pod kątem skuteczności działania. Połączone w unikalne formuły wspierają potrzeby nawet tych najbardziej wymagających pacjentów i klientów.

3.

Dzielenie się doświadczeniem

Współpraca z Medilâge to też okazja do tego, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w szerszym gronie i na naszej stronie. Jeśli zechcesz podzielić się swoją publikacją możesz liczyć na nasze wsparcie redakcyjne.

Dołącz

Dlaczego Medilâge

     Elżbieta Giżyńska                                             Brand Development Director 

Od początku tworzenia metody Medilâge zależało nam na tym, aby harmonijnie połączyć zabiegi medycyny estetycznej, najnowsze osiągniecia naukowe i wyjątkowość produktu premium. Na tym filarze powstało Medilâge, które nadaje zabiegom zupełnie nowy wymiar, wspierając od wewnątrz holistyczne i efektywne podejście do rytuału piękna.

Kliniki partnerskie - dołącz do najlepszych

Standardy i certyfikaty

Substancje aktywne, które stanowią o sile formuł Medilâge, pochodzą przede wszystkim z Francji. Do ich producentów należą Robertet, Fytexia, DTR. Zostały one uzupełnione o składniki pochodzenia
szwajcarskiego (Mibelle biochemistry), hiszpańskiego (Fitoplancton Marino) i izraelskiego (Algatech).

Spełnianie najbardziej surowych laboratoryjnych standardów farmaceutycznych to priorytet.

W trosce o zachowanie najwyższej jakości składniki metody Medilâge poddawane są restrykcyjnym badaniom oraz stałym kontrolom.

Certyfikaty

Produkty Medilâge posiadają wszystkie niezbędne dopuszczenia wydane
przez Państwowe Organy Inspekcji Sanitarnej (GIS). Są otrzymywane
zgodnie z normami GMP, ISO 22000 i certyfikatem FSSC 22000.