FAQ

MEDILAGE Q&A

1. Czy Medilage może mi zaszkodzić?

Wszystkie składniki Medilage zostały wskazane w powiadomieniach złożonych do Głównego Inspektora Sanitarnego i ocenione pod kątem bezpieczeństwa przez nasze zespoły ds. formulacji, regulacji i inspekcji medycznej. Wszystkie składniki mają potwierdzoną historię spożycia w Unii Europejskiej, a ilości zadeklarowane w naszych formułach mogą być bezpiecznie stosowane suplementach diety. Wszystkie nasze najważniejsze składniki były przedmiotem badań klinicznych z udziałem ludzi, które uwzględniały środki bezpieczeństwa.

2. Skąd macie pewność, że produkty Medilage są bezpieczne?

Składniki produktów Medilage są uznawane za bezpieczne i stosowane na optymalnym poziomie. Pomimo tego zawsze istnieje ryzyko reakcji alergicznej. Przed użyciem tego i wszelkich suplementów diety należy skonsultować się z lekarzem.

3. Kto nie powinien spożywać produktów Medilage?

Produkty nie są zalecane dla kobiet w ciąży, kobiet karmiących oraz dzieci.

4. Czy podczas stosowania produktów Medilage występują skutki uboczne?

Składniki Medilage zostały zatwierdzone do stosowania w suplementach diety i sprawdzone w badaniach klinicznych z udziałem ludzi. Nie odnotowano żadnych negatywnych skutków ubocznych, dlatego też składniki produktów Medilage mogą mieć korzystny wpływ na ogólne samopoczucie.

5. Jakie są skutki uboczne stosowania produktów?

Składniki produktów Medilage wspierają zdrowe i dynamiczne funkcjonowanie wielu układów w ciele człowieka, co korzystnie wpływa na witalność organizmu i dobre samopoczucie.

6. Czy Medilage zastępuje substancje dostarczane w codziennej diecie?

Produkty Medilage powinny być stosowane w połączeniu ze zróżnicowaną i zbilansowaną dietą, która stanowi podstawę prawidłowego i zdrowego stylu życia. Suplementy multiwitaminowe, ukierunkowane składniki odżywcze, probiotyki i niezbędne kwasy tłuszczowe mogą być stosowane jako uzupełnienie codziennej diety, ale nie powinny zastępować składników odżywczych dostarczanych z pożywieniem. Formuły Medilage są szczególnie skoncentrowane wokół konkretnych zamierzonych wyników.

7. Czy produkty Medilage mogą być rekomendowane kobietom w ciąży?

Produkty Medilage nie są zalecane kobietom w ciąży. Chociaż nie wykazano żadnych negatywnych skutków spożywania składników zawartych w formułach, nie zostały one przebadane oraz zatwierdzone dla tej grupy osób.

8. Czy istnieje limit spożycia produktów Medilage, którego nie można przekraczać?

Produkty Medilage zawierają odpowiednio dobraną i przebadaną ilość składników aktywnych, dlatego nie ma potrzeby przyjmowania większych dawek niż to zalecane w ramach terapii. Ponadto wykazano, że składniki produktów Medilage są bezpieczne w długotrwałym stosowaniu.

9. Co może zrobić klient, jeśli produkt nie spełni jego oczekiwań?

Satysfakcja i zadowolenie klientów jest dla Medilage kluczowe. Medilage dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Jeśli jednak tak się nie dzieje, można ubiegać się o zwrot kosztów zakupu jednego opakowania.

10. Jak można zareklamować produkt Medilage?

Produkt Medilage można zareklamować przy użyciu formularza, który stanowi załącznik I do Regulaminu. Składając reklamację, Klient zobowiązany jest dostarczyć wadliwy Produkt Healthily sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na adres:

Flexible Logistics Services Sp.z o.o. Pass 20K, Budynek nr 9 (Dział Zwrotów), 05-870 Błonie.

Koszt dostawy reklamowanego Produktu do Sprzedawcy ponosi Sprzedawca. Sprzedawca dokona rozpatrzenia reklamacji i powiadomi Klienta o jego wyniku w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania, w formie pisemnej bądź elektronicznej (na podany przez Klienta adres e-mail).

11. Po jakim czasie widać efekty stosowania suplementów diety?

Skóra, włosy i układ metaboliczny potrzebuje czasu, aby odpowiednio zareagować na wspierające działanie nutraceutyków. (Zgodnie z badaniami pierwsze efekty niektórych kuracji widać już po 6 tygodniach.) Medilage zaleca przyjmowanie produktów przez minimum 90 dni.

12. Dlaczego dzieci nie powinny stosować suplementów Medilage?

Konkretne rozwiązania i formułowe cele preparatów Medilage, jak również ilości użytych składników; zostały dostosowane do populacji zdrowych osób dorosłych, zatem suplementy Medilage są przeznaczone wyłącznie dla tej grupy konsumentów.

13. Co to jest Medilage i dlaczego warto go stosować?

Medilage to specjalistyczne suplementy diety, które wspomagają organizm w walce z nadwagą, cellulitem i łysieniem.

14. Z jakich składników składa się Medilage?

Medilage zawiera wyłącznie składniki, których działanie zostało przebadane i ocenione pod kątem bezpieczeństwa zdrowotnego. W skład produktów wchodzą składniki aktywne wykazujące wielokierunkowe działanie fizjologiczne: składniki mineralne (np. selen, chrom i jod); biotyna, która dba o kondycję włosów, ale również komponenty pochodzenia roślinnego, które wspierają metabolizm oraz zdrowy wygląd skóry.

15. Jak długo można stosować Medilage?

Produkty Medilage można bezpiecznie stosować przez cały rok z uwzględnieniem zalecanego – dziennego spożycia.

16. Czy podczas stosowania suplementów Medilage zaleca się stosowanie dodatkowych suplementów, minerałów czy składników?

Ze względu na możliwość wystąpienia interakcji pomiędzy różnymi składnikami występującymi w suplementach diety, jednoczesne spożywanie dwóch i większej ilości produktów zalecamy skonsultować z lekarzem.

17. Czy przy chorobie Hashimoto można stosować suplementy Medilage?

W przypadku schorzeń i dolegliwości zawsze rekomendujemy skonsultować produkty z lekarzem.

18. Jak przechowywać suplementy marki Medilage?

Należy przechowywać produkty Medilage w chłodnym, ciemnym i suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie przechowywać w lodówce ani w miejscu o dużej wilgotności, nasłonecznieniu lub dużych wahaniach temperatury.

19. Jak długi jest termin przydatności do spożycia suplementów Medilage?

Produkty Medilage zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić korzystanie z nich w pełni przez okres dwóch lat po produkcji. Ich siła działania i trwałość zależą od odpowiedniego przechowywania w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.

20. Czy suplementy Medilage można przedawkować?

Produkty Medilage można bezpiecznie stosować przez cały rok. Zaleca się przyjmowanie zgodnie z zaleceniami dotyczącymi dziennego spożycia opisanymi w ulotce.

21. Jakie naturalnie i syntetyczne składniki znajdują się w suplementach Medilage?

Każdy produkt ma dokładnie opisany skład. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić maksymalnie naturalny skład produktów. Czasami niezbędne jest dodanie substancji konserwujących dla zapewnienia bezpiecznego stosowania produktów.

22. Jakie witaminy i składniki mineralne zawiera Medilage, oraz jaki jest poziom ich przyswajania przez organizm?

Suplementy Medilage zawierają dużą ilość witamin i składników mineralnych m.in. selen, chrom i jod. Produkty Medilage mają wysoką przyswajalność substancji czynnych.

23. Czy w ofercie Medilage są dostępne różne wersje produktu?

Tak, w ofercie występują produkty anti-aging, wspierające walkę z cellulitem, wspomagające metabolizm oraz produkty wzmacniające włosy dla kobiet i mężczyzn.

24. Czy Medilage może zastąpić wizyty w gabinetach medycyny estetycznej?

Seria suplementów Medilage dedykowana jest intensyfikacji rezultatów zabiegów medycyny estetycznej, ale ich nie zastępuje. Nie może stanowić również substytutu zbilansowanej diety czy zrównoważonego stylu życia.

25. Czym najlepiej popić kapsułkę Medilage?

Zalecane jest popijać kapsułki wodą mineralną.

26. Czy pory przyjmowania suplementu Medilage mają znaczenie?

Suplementy Medilage należy przyjmować podczas posiłku. Preparaty do włosów i Anti-age można przyjmować z każdym posiłkiem. Produkt Metabolisme najlepiej przyjmować podczas śniadania lub lunchu, ponieważ zawiera kofeinę (odpowiadającej niewielkiej ilości herbaty).

27. Czy produkt Medilage jest personalizowany pod indywidualne potrzeby klienta? Jeśli tak, to w jaki sposób przeprowadzana jest konsultacja?

Produkty Medilage zostały stworzone, aby wspierać organizm w konkretnych aspektach, dlatego jedyna personalizacja, jaka jest potrzebna, to wybór odpowiednich formuł.

28. Na jak długo wystarczy jedno opakowanie produktu Medilage i czy można robić przerwy w jego stosowaniu?

Jedno opakowanie przy wskazanym zalecanym dziennym spożyciu starcza na 30 dni.

29. Czym wyróżniają się produkty Medilage?

W formułach Medilage wykorzystano klinicznie potwierdzone aktywne składniki nutraceutyczne, które są połączone w synergicznych preparatach w celu poruszenia wielu mechanizmów działania, aby wspierać konkretne rezultaty zdrowotne. Każdy z niezbędnych składników jest używany w klinicznie potwierdzonej i odpowiednio dostosowanej ilości – nie jest to żaden „czarodziejski pył”. Produkty są produkowane w sprawdzonych i skontrolowanych zakładach produkcyjnych, które spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

30. Czy produkty marki Medilage są wegańskie?

Tak – okrucieństwo nie jest piękne!

31. Jak długo należy stosować Medilage, by zauważyć różnicę w kondycji skóry?

Zmiany stają się zauważalne zazwyczaj po pierwszym miesiącu.

32. Czy Medilage uzależnia?

Z technicznego punktu widzenia nie – ale jest szansa, że pokochasz swoje nowe samopoczucie i wygląd i nie będziesz chciała przestać!

33. Czy podczas stosowania Medilage można prowadzić samochód?

Oczywiście — nie odnotowano przypadków, wskazujących że spożywanie Medilage ma niekorzystny wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów. Co więcej, nasza formuła skóry anti-age zawiera astaksantynę (aktywny karotenoid – przeciwutleniacz) o której wykazano, że ma znacząco pozytywny wpływ na wzrok.

34. Czy przyjmowanie Medilage ma wpływ na kondycję psycho – fizyczną?

Preparaty Medilage mają znacząco korzystny wpływ na ogólną kondycję psychiczną i fizyczną, dzięki zastosowaniu składników aktywnych, których działanie zostało ukierunkowane na określone funkcje organizmu.

35. Jaki wpływ na organizm ma Medilage?

Wszystkie produkty Medilage mają ogólny korzystny wpływ na organizm, w szczególności nasze formuły używane w walce z cellulitem i wspomagające metabolizm.

36. Czy ten suplement jest bezpieczny przy przyjmowaniu innych leków? Czy może wpłynąć na działanie innych leków?

Przyjmując leki na nadciśnienie tętnicze przed spożyciem suplementu należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

37. Jak długo można przyjmować Medilage, by było to zdrowe dla organizmu?

Produkty Medilage można bezpiecznie przyjmować przez cały rok z uwzględnieniem zalecanego dziennego spożycia zawartego w ulotce.

38. Czy do produktów Medilage są dodawane konserwanty?

Do niektórych produktów Medilage  niezbędne jest dodanie substancji konserwujących dla zapewnienia bezpiecznego stosowania produktów.

39. Czy produkty są dosładzane cukrem lub syropem glukozowo – fruktozowym?

Produkty Medilage nie są dosładzane cukrem ani syropem glukozowo – fruktozowym.

40. Czy produkty Medilage zawierają laktozę?

Produkty Medilage nie zawierają laktozy.

41. Czy produkty Medilage zawierają gluten?

Produkty Medilage nie zawierają glutenu.

42. Czy suplementy Medilage można przyjmować w trakcie ciąży oraz karmienia?

Produktów nie zaleca się przyjmować w ciąży i podczas karmienia.